Archive for február 2010

Ismét Kerületi Kosárlabda Diákolimpia – arany után EZÜST !

feb 25th, 2010 | By

A négyes döntőben először a nagy ellenféllel az ELTE csapatával játszottak diákjaink. Csapatunk okos, technikás, kitűnő játékkal verte meg az esélyesebb ellenfelet.  A döntőre mentálisan elfáradt a csapat és dobásaink kevésbé voltak pontosak,  így Virányos csapatával szemben sajnos  alulmaradtunk. De az ezüst érem is szépen csillog!  Gratulálunk fiúk! A csapat tagjai: Cserny  Mátyás, Dina Dániel,
folytatódik…

Kerületi Kosárlabda Diákolimpia – Zugligeti győzelem !

feb 24th, 2010 | By

Iskolánk  III. korcsoportos leány kosárlabda csapata fényes sikert aratott a kerületi kosárlabda bajnokság  döntőjében! Aranyérmesekként a dobogó legmagasabb fokán állhattak a lányok. Teljesítményük kiemelkedő, hiszen minden mérkőzésüket  nagy pontkülönbséggel nyerték meg: a csoportmérkőzéseken  először a SOTE aztán a KÓS következett, a négyes döntőben  a Pannonia Sacra és a Virányos csapata ismerkedett meg lányaink fergeteges

Hevesy György Kémiaverseny

feb 18th, 2010 | By

A Hevesy György  Országos  Kémiaverseny  2010. febr. 18-i,  kerületi  fordulóján Csepreghy Marci (7. o.)  I. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Czékus Eszter Gratulálunk!

Zugligeti siker a Sportmax-ban

feb 15th, 2010 | By

Hétvégén, február 14-én, vasárnap került sor a XII. ker. Diákolimpia I+II. korcsoport játékos sportverseny megrendezésre. Iskolánk alsó tagozatos válogatott csapata az előkelő  II. helyezést érte el! A kerület valamennyi általános iskolája indított csapatot.  Ha figyelembe vesszük, hogy a mi iskolánk a legkisebb létszámú iskola a kerületben, különösen értékes ez a dobogós helyezés. Gratulálunk a csapat valamennyi tagjának,

Farsang 2010

feb 12th, 2010 | By

Itt volt a FARSANG, állt a bál…! A zugligeti farsang az alsósok felvonulásával kezdődött. A földi halandó repülő, szőlő, lepke, az univerzum, takarítónénik, tündérek és sok kedves mesefigura között találhatta magát.  A felvonulás végén még zenekar is volt! A felső tagozatosok is ünnepeltek, csapatokban járták végig a mókás állomásokat, ahol csalafinta kérdésekre kellett válaszolni,

Kerületi Sakk Diákolimpia eredményei

feb 11th, 2010 | By

A Kerületi Sakk Diákolimpia versenyén iskolánk 5 csapatot indított, közülük kettő aranyérmet, kettő pedig bronzérmet kapott! Az 1-2. osztályos fiúk az előkelő 5-6. helyezést érték el kilenc csapat között. Helyezettek:    Alsós lánycsapat: I. helyezés   ( Fábián Csenge 4.o., Horváth Réka 3.o., Máramarosi Réka 2.o.,  Veres Kata 3.o.) Felsős lánycsapat: I. helyezés  ( Papp Alexandra, Flanek